کد خبر ۴۲۱ ۵۵ بازدید انتشار : ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۱

شانزدهمین کنفرانس آموزش فیزیک معلمان ایران در لرستان برگزار می‌شود

شانزدهمین کنفرانس آموزش فیزیک معلمان ایران هشتم شهریورماه در لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش هنانیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم خرم‌آباد، به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش لرستان، شانزدهمین کنفرانس آموزش فیزیک معلمان ایران از هشتم شهریورماه سال 94 به مدت چهار روز در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

سیده منصوره شاهرخی دبیر شانزدهمین کنفرانس آموزش فیزیک معلمان ایران با اعلام رونمایی پوستر این کنفرانس، اظهار داشت: ارائه راهبردها و شیوه‌های تدریس در آموزش علوم، پژوهش در آموزش فیزیک، آموزش حرفه‌ای معلمان فیزیک، نقد و بررسی برنامه‌های درسی دانشگاه‌ها در تربیت‌معلمان فیزیک و نوآوری در آموزش مفاهیم اساسی فیزیک از جمله محورهای کنفرانس فیزیک ایران است.

وی افزود: این کنفرانس به دنبال ارتقای دانش، بینش و مهارت معلمان فیزیک و آشنایی آنان با جدیدترین فنون در تدریس مفاهیم درس فیزیک است.

دبیر شانزدهمین کنفرانس آموزش فیزیک معلمان ایران عنوان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند تا 21 تیرماه 94 با مراجعه به سایت www.uipteachers.com نسبت به ثبت‌نام در این اجلاس اقدام کنند.

وی مهلت ارسال مقالات را تا 25 تیرماه ذکر کرد و گفت: این کنفرانس با حضور صاحب‌نظران و اساتید برجسته کشوری از هشت شهریورماه به مدت چهار روز در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط :
0

آخرین اخبار