کد خبر ۴۰۳ ۱۳۳ بازدید انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۰

قهرمانان لرستانی، اصحاب رسانه را شکست دادند

به منظور ایجاد مودت و همدلی بین قهرمانان ورزشی و نیز اصحاب رسانه استان لرستان، مسابقه دوستانه فوتسال بین منتخبی از قهرمانان ملی‌پوش ادوار گذشته و کنونی لرستان و همچنین برخی ورزشکاران نخبه استان با تیم منتخب اصحاب رسانه لرستان برگزار گردید.
به گزارش هنا نیوز به نقل از خبرگزاری برنا از لرستان، با هماهنگی قبلی و یک ساعت قبل از شروع مسابقه جمعی از اهالی رسانه و ورزشکاران ملی‌پوش لرستانی به رسم ادب و کسوت بر بالین عزیز سلیمانی‌نژاد، مربی و مدیر مدرسه فوتبال سایپا و رئیس کمیته فوتسال لرستان که یک ماه است در بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد بستری است، حاضر شده و از این پیشکسوت بااخلاق عیادت کردند.
پس از آن، اعضای دو تیم به اتفاق راهی سالن میراسماعیلی شرکت مخابرات لرستان در شمشیرآباد شدند.

از صبح روز بازی کرکری و جنگ روانی بین بازیکنان تیم رسانه و تیم قهرمانان در فضای مجازی شروع شد و تا لحظه‌ی به صدا درآمدن سوت آغاز مسابقه ادامه داشت.

بازی دو تیم ساعت 17 و 30 دقیقه با سوت عزیزی داور میدان شروع شد.
تیم قهرمانان از نظر بدنی از شرایط بسیار مطلوب‌تری نسبت به اصحاب رسانه برخوردار بودند. اکثر بازیکنان تیم رسانه از آمادگی حداقلی نیز به دور بودند و با 2 دقیقه دویدن به سرفه افتاده و تعویض می‌شدند!
چهره‌های مختلفی از جامعه مطبوعات، هنر، ورزش و سیاست جهت تماشای بازی خود را به سالن آرش میراسماعیلی رساندند. ناصر غلامرضایی، حمید نوروزی، رضا میرزایی، رامبد عالیخانی، مهدی رضاپور، عباس ملکی و ... در سالن حضور داشتند.
نیمه اول با نتیجه‌ 5 بر 2 به سود تیم قهرمانان پایان یافت.
به رغم کری‌های قبل از بازی، این مسابقه نمادین در فضایی صمیمی و دوستانه برگزار شد.
بازیکنان تیم رسانه در حالی که از نظر تنفس و آمادگی در شرایط بدی قرار داشتند ولی بازی شجاعانه و قابل قبولی به نمایش گذاشتند.
برای تیم زردپوش قهرمانان در این مسابقه غلامرضا محمدی (کشتی)، آرش میراسماعیلی (کشتی)، شهرام سبزواری (رزمی)، بهداد بیرانوند (هاکی)، علی صدرا (فوتبال) و میثم علی‌حسینی (هاکی) بازی کردند.
در مقابل تیم مشکی و قرمزپوش رسانه نیز با محمود داوودی‌نژاد، یعقوب دالوند، رضا جایدری، مسعود مریدی، ابراهیم شریفی، وحید مصطفوی، پویا عالیخانی، میلاد فاضلی، جلال قربانی، مهران مریدی و رضا طولابی با مربیگری سید مسعود میرآقایی گام به این رقابت گذاشت.
در پایان تیم قهرمانان با نتیجه‌ 11 بر 7 در مقابل تیم ناآماده رسانه به پیروزی دست یافت.
اخبار مرتبط :
1

آخرین اخبار