کد خبر ۳۹۵ ۱۰۷ بازدید انتشار : ۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۸
مدیرکل فرهنگ و ارشاد لرستان:

باید «دانش رسانه‌ای» را ارتقا بخشیم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد لرستان گفت:«تمام تلاش ما این است که دانش رسانه‌ای را در استان لرستان ارتقا بخشیم».

به گزارش هنا به نقل از هومیان؛ صبح دوشنبه چهارم خردادماه حجت‌الاسلام حمیدرضا حنان در کلاس صفحه‌آرایی که در حاشیه نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریهای غرب کشور در مجتمع فرهنگی ارشاد خرم‌آباد برگزار شد حضور یافت و بیان داشت:«هم ارشاد استان و هم خانه مطبوعات استان تلاش می‌کند کلاسها و کارگاههای آموزشی تقویت شود؛ زیرا هدف ما این است که دانش رسانه‌ای را در استان لرستان ارتقا بخشیم».

حنان تشریح کرد:«اساساً مسئله من این است که روزنامه‌نگاری تخصصی مبتنی بر کیفیت کار بهبود یابد و هدف ما نیز از برگزاری این‌گونه کلاسها و کارگاه در این راستاست».

وی افزود:«در طول جشنواره هشتم مطبوعات غرب کشور که در خرم‌آباد برپاست کارگاههای آموزشی برگزار میشود و البته برنامه ما این است که این کارگاه‌ها بعد از پایان جشنواره در طول سال هم ادامه داشته باشد تا روز به روز سطح کیفیت کار رسانه‌ای در استان لرستان بالاتر برود».

حنان از مدیران اصلاح‌طلب استان لرستان محسوب می‌شود. گفتنی است نمایشگاه هشتم مطبوعات غرب کشور عصر یکشنبه سوم خردادماه در مجتمع فرهنگی ارشاد اسلامی خرم‌آباد واقع در میدان بیست و دو بهمن افتتاح شده است و تا چهارشنبه ششم خردادماه ادامه دارد.

چهارشنبه نیز آیین پایانی جشنواره هشتم مطبوعات غرب کشور برگزار میشود و به نفرات برتر نیز جوایزی اهدا خواهد شد.

استانهای کردستان/ کرمانشاه/ ایلام/ همدان و لرستان در این نمایشگاه و جشنواره شرکت دارند.

اخبار مرتبط :
1

آخرین اخبار