کد خبر ۳۹۲ ۱۱۹ بازدید انتشار : ۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۵
مجازات تراشيدن ریش؛ 80 ضربه شلاق در ملاعام

داعشي‌ها زنان بدحجاب را گاز می‌گیرند!

گروه بین الملل: ماموران گروه تروریستی داعش، زنانی را مأمور کرده است که در صورت رعایت نکردن پوششِ داعشی از سوی بانوان، آنان را گاز بگیرند.
داعشي‌ها زنان بدحجاب را گاز می‌گیرند!

به گزارش العالم به نقل از یک منبع آگاه در استان کرکوک آورده است: داعش، شماری از زنان نقاب‌دار را به کار گماشته که مأموریتِ آن‌ها واداشتن زنان منطقه الحویجه به پوشیدنِ لباسی است که از سر تا پای آن‌ها را می‌پوشاند. این زنان داعشی وظیفه دارند به زنان هشدار دهند در صورت تخلف از رعایت این پوشش، به 30 ضربه شلاق و حداقل یک ماه زندان محکوم خواهند شد. این منبع که خواست نامش فاش نشود، به پایگاه خبری شبکه السومریه گفت: داعش همچنین شماری از زنان را در چارچوب پلیس به کار گماشته است که به "زنان گازگیر" معروف شده‌اند. ماموریت این زنان داعشی، گاز گرفتن بانوانی است که پوشش تحمیلی داعش را در منطقه الحویجه رعایت نکنند.

وزارت حقوق بشر عراق، اخیراً فاش کرد که یک زن عراقی، بر اثر گاز گرفته شدن توسط زنانِ داعشی، از هوش رفت. داعش همچنین، مردان و پسران را به بلند کردن ریش وادار کرد و به متخلفان، وعده 80 ضربه شلاق در ملاء عام داد. یک منبع آگاه در استان کرکوک که خواست نامش فاش نشود، در این خصوص گفت: داعش، صبح امروز با بلندگو به مردم منطقه الحویجه اعلام کرد که بر اساس حکم صادر شده از سوی ابوهارون قاضی شرعی جدید منطقه که از اهالی سلیمانیه است، مردها و پسران، ملزم به بلند کردن ریش هستند. به گفته این منبع، جارچیان داعشی، مجازات کوتاه کردن ریش را 80 ضربه شلاق در ملاء عام اعلام کردند. داعش همچنین از ائمه جمعه مساجد خواست، مردم را مجبور کنند پس از نماز جمعه امروز، با ابوبکر بغدادی، خلیفه خودخوانده داعش تجدید بیعت کنند.

اخبار مرتبط :
0

آخرین اخبار