کد خبر ۳۸۱ ۲۰۵ بازدید انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۸

مراکز اقامتی در مناطق گردشگری الشتر احداث می شود

خرم آباد - فرماندار شهرستان الشتر از احداث مراکز اقامتی در مناطق گردشگری این شهرستان خبر داد.

غلامرضا سلیمانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: یکی از اولویتهای اصلی ما طی سال ۹۴ احداث مراکز اقامتی در مناطق گردشگری شهرستان الشتر است.

وی بیان داشت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته این مراکز در مناطق گردشگری "سراب هنام"، "کهمان" و"کاکارضا" احداث خواهند شد.

فرماندار الشتر همچنین در بخش دیگری از سخنان خود تکمیل چهار خطه خرم آباد به سمت الشتر را یکی دیگر از برنامه پیش بینی شده طی امسال برشمرد و عنوان کرد: همچنین اجرای پروژه راهسازی الشتر به سمت فیروزآباد، تکمیل تقاطع غیر همسطح فیروزآباد و ... از جمله این برنامه ها طی امسال است.

سلیمانی همچنین شروع عملیات تونل مسیر الشتر به سمت بروجرد را یکی دیگر از اقدامات در دستور کار در الشتر طی امسال برشمرد و افزود: با اجرای این پروژه مسافت الشتر به سمت بروجرد  از ۱۰۰ کیلومتر به ۵۰ کیلومتر کاهش خواهد یافت.

وی همچنین از اجرای عملیات راهشکافی ۳۷ روستای منطقه "قلایی" شهرستان الشتر طی امسال خبر داد و گفت: همچنین اجرای تصفیه خانه شهرستان الشتر، احداث اماکن اقامتی در مناطق گردشگری هنام، کاکارضا و کهمان از دیگر برنامه های در دستور کار در شهرستان الشتر طی امسال خواهد بود.

اخبار مرتبط :
3

آخرین اخبار