کد خبر ۳۷۶ ۲۶۷ بازدید انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۲
حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا خبر داد

دیدار اعضای کانون نمایندگان ادوار مجلس با رؤسای سه قوه

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است اعضای کانون نمایندگان ادوار مجلس پیش از پایان سال با رؤسای قوای سه‌گانه کشور دیدارهایی داشته باشند.

به گزارش معادله به نقل از تسنیم : حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا دبیر کانون نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به برنامه‌های این کانون در آینده، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است اعضای کانون نمایندگان ادوار مجلس پیش از پایان سال با رؤسای قوای سه‌گانه کشور دیدارهایی داشته باشند.
وی با اشاره به جزئیات دیدارهای اعضای کانون نمایندگان ادوار مجلس با رؤسای قوا، افزود: قرار است در این دیدارها در مورد راهبردهای این کانون در سال آینده و نیز جمع‌بندی اقدامات انجام شده در سال جاری گزارشی به رؤسای قوا ارائه شود.
دبیر کانون نمایندگان ادوار مجلس با بیان اینکه مکاتبات و هماهنگی‌های لازم با دفتر رؤسای قوا برای این دیدارها انجام شده است، گفت: در اولین دیدار پس از بررسی لایحه بودجه 94 در صحن علنی مجلس، اعضای این کانون دیداری با رئیس مجلس خواهند داشت.
حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا در پایان خاطرنشان کرد: اعضای کانون نمایندگان ادوار مجلس با حجت‌الاسلام روحانی و آیت‌الله آملی لاریجانی نیز دیدار می‌کنند که زمان دقیق آنها هنوز مشخص نیست.

0

آخرین اخبار