کد خبر ۲۸۳۲۸۲ ۷ بازدید انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۶
عضو شورای شهر اردبیل:

انتقادات غیرضروری به پروژه‌های شهری مشکلی را حل نمی‌کند

عضو شورای شهر اردبیل گفت: انتقادات غیرکارشناسی و نابه‌جا به پروژه‌های کلان شهری مشکلی را حل نمی‌کند و باید مشکلات موجود را به کمک یکدیگر حل کنیم.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، سالار شاکر امشب در جلسه شورای شهر اردبیل با اشاره به گستردگی خدمات شهرداری در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و خدماتی اظهار کرد: مردم روزانه از این خدمات مختلف بهره‌مند می‌شوند و کاستی در یکی از دستگاه‌های زیرمجموعه شهرداری منجر به تحمیل مشکلات عمده به همشهریان است.

وی بیان کرد: نگاه افراد به مشکلات شهری باید تخصصی و نظر آنها باید کارشناسی شده باشد ولی بعضی افراد به دلیل کم تجربگی و یا اهداف سیاسی منتقد خدمات شبانه‌روزی شهرداری هستند نماینده شورای شهر اردبیل یادآور شد: مشکلات مالی شهرداری و آسیب‌های این حوزه متوجه مردم می‌شود و باید این مشکلات مالی را که ناشی از تورم و رکود اقتصادی است حل کنیم.

شاکر با اشاره به اینکه 98 درصد اعتبارات شهرداری از طریق مردم تامین می‌شود، افزود: این اعتبارات در سال‌های اخیر 60 درصد کاهش یافته است که موجب محدودیت مالی در شهرداری شده است.

وی به پروژه سه‌راه نیار اشاره کرد و گفت: قصد شورای شهر و شهرداری حل مشکلات حاشیه شهر است و توقف کنونی پروژه‌ها  به علت فصل کاری نامناسب است که باعث شده ادامه پروژه به کندی در این مناطق پیش رود.

عضو شورای شهر اردبیل گفت: نگاه شورای و شهرداری به مناطق محروم ویژه است و پروژه‌های شهرک کارشناسان و ورودی میدان ایثار از جمله کارهای خوب در حوزه خدمات شهری بود که در مناطق محروم انجام شد.

شاکر با تاکید بر اینکه رانندگان حمل و نقل قشر آسیب‌پذیر هستند، گفت: افزایش بی‌رویه تاکسی در شهر باعث افزایش فضای نامطلوب در شهر می‌شود و از علل ایجاد ترافیک بیهوده در مرکز شهر است.

عضو شورای شهر اردبیل در پایان به تعرفه‌های نقل و انتقال امتیاز تاکسی اشاره کرد و گفت: قوانین موجود در این زمینه نیاز به بازبینی و اصلاح دارد که باید در جلسه ویژه به آن رسیدگی شود.

برچسب ها :شهرداری
0

آخرین اخبار