کد خبر ۲۸۳۲۸۰ ۱۹ بازدید انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۳
رئیس اداره ورزش و جوانان اقلید تأکید کرد

لزوم استعدادیابی اصولی ورزشی از دوره نونهالی در اقلید

رئیس اداره ورزش و جوانان اقلید بر لزوم استعدادیابی اصولی ورزشی از دوره نونهالی در این شهرستان تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری فارس از اقلید، حسن مسعودی امشب در گردهمایی رؤسا و نائب‌رئیسان هیئت‌های ورزشی که در سالن فرهنگی تربیتی شهید کوثری این شهرستان برگزار شد از ارزش وقت و زمان سخن گفت و اظهار داشت: باید فرصت و دوران مدیریت و مسؤولیت را غنیمت شمرد و در راستای خدمت بهتر و بیشتر تلاش کرد.

وی به حوزه گسترده ورزش و جمعیت و مطالبات بسیار آن اشاره و تصریح کرد: اداره ورزش و جوانان نمی‌تواند به‌تنهایی به‌هیچ‌عنوان اقدام مؤثر و مفیدی در این راستا انجام دهد بلکه نیاز به همراهی و تعامل هرچه بهتر هیئت‌های ورزشی دارد.

مسعودی خاطرنشان کرد: وجود مشکلات، کمبود امکانات و اعتبار و... دلیل قانع‌کننده‌ای برای کم‌کاری و عدم اقدام جدی برای پیشرفت و توسعه نیست بلکه باید بدون توجه به سخن‌ها، انتقاد، تعریف و تمجید، نیازها و ... گام برداشته و با وحدت، تعامل و هماهنگی به دنبال تحقق هدف مشترک و اصلی که همان پیشرفت و توسعه ورزش شهرستان است، حرکت کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان اقلید با تأکید بر لزوم احترام و حفظ حرمت پیشکسوتان، آن‌ها را گنجینه تجربه خواند و بابیان اینکه از وجود این قشر می‌توان استفاده مؤثری برای مشاوره و کمک فکری به هیات‌های ورزشی برد، از برگزاری همایش تجلیل از پیشکسوتان ورزشی شهرستان اقلید در آینده نزدیک خبر داد.

وی از اهمیت استعدادیابی از دوره نونهالی سخن گفت و عنوان کرد: با استعدادیابی اصولی ورزشی در دوره ابتدایی می‌توانیم قهرمانانی واقعی و قوی تربیت ‌کرده و دغدغه‌ای برای آینده ورزش قهرمانی شهرستان نداشته باشیم.

مسعودی در پایان سخنان خود اجرای فرایند استعدادیابی اصولی را صرفه‌جویی در وقت و هزینه و اطمینان خاطر برای آینده دانست و بر لزوم نظم و انضباط کاری، قانون‌مداری، رعایت اخلاق پهلوانی، سعه‌صدر و تحمل‌پذیری رؤسا و نائب‌رئیسان هیات‌های ورزشی تأکید کرد.

0

آخرین اخبار