کد خبر ۲۸۳۲۶۷ ۱۵ بازدید انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۳
نماینده ولی فقیه در استان:

ولایت پذیری شهدا رمز پیروزی در جنگ بود

نماینده ولی فقیه در استان در مراسم یادواره شهدای شهر علی اکبر و بخش تیمور آباد و اربعین شهدای گمنام شهرستان هامون رمز پیروزی و غلبه بر دشمن را ولایت پذیری شهدا دانست.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر شرق آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان با حضور در این مراسم گغت:تعداد 65 شهید از شهر علی اکبر و بخش تیمور آیاد این شهرستان تقدیم انقلاب اسلامی شده است و این گویای ولایت پذیری مردم این خطه است.

نماینده ولی فقیه در استان ضمن بر شمردن مولفه های پیروزی رزمندگان گفت:ایثار و مقاومت و برخورداری از روحیه ی بسیجی رزمندگان امنیت امروز کشور را به ارمغان آورد و برای پاسداشت ثمره ی خون شهدا باید با عمل به وصیت نامه آنها راهشان را ادامه داد.

آیت الله سلیمانی در ادامه گفت: دفاع مقدس یکی از افتخارات انقلاب اسلامی ایران به شمار می آید و موجب تقویت بصیرت و آگاهی مردم شده است.

وی بر ضرورت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و رزمندگان دفاع مقدس تاکید کرد و بیان داشت: به طور حتم این امر موجب استمرار و تداوم راه انقلاب می شود.

نماینده ولی فقیه در استان همچنین افزود: تقویت روحیه جهاد و همچنین رشد معنویت و بصیرت افزایی بین جوانان راه اصلی مقابله با نفوذ دشمن است و باید بر این امر مهم تاکید کرد.

وی در پایان بیان کرد: ملت متحد  ایران توانست با حفظ وحدت خود  به تمامی اهداف مورد نظرش از دفاع در مقابل دشمن دست یابد و برای سالها کشور را از هرگونه تهدید جدی نظامی مصون دارد.

انتهای پیام

0

آخرین اخبار