کد خبر ۲۸۳۲۶۰ ۲۳ بازدید انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۶
رئیس اداره تبلیغات اسلامی سنندج:

برنامه‌ریزی‌های فرهنگی در سال 96 مطابق با نیازهای مردم انجام می‌گیرد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج گفت: برنامه‌ریزی‌های فرهنگی در سال 96 مطابق با نیازهای مروم در استان انجام می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، حجت‌الاسلام علی محسن منتشلو امشب در نشست جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی استان کردستان که در فرمانداری سنندج برگزار شد، اظهار کرد: متاسفانه خیزش آسیب‌های‌اجتماعی در جامعه ما به سمت خانه و خانواده است و باید با همفکری و هم‌اندیشی برنامه‌ریزی لازم برای کاهش آسیب‌های‌اجتماعی در جامعه و خانواده‌ها انجام شود.

وی افزود: تبلیغات اسلامی در سطح استان برای سال 96 سعی دارد متناسب با نیاز و احتیاج جامعه برنامه‌ریزی کند.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه در حاشیه شهرها و مناطق روستایی فعالیت‌های فرهنگی کم و ضعیف است، بیان کرد: باید سعی شود فعالیت‌های فرهنگی و دینی را به سمت این مناطق هدایت کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج اضافه کرد: برای انجام فعالیت‌های دینی و فرهنگی نیازمند حمایت مسؤولان به‌ویژه فرماندار و بخشداران سنندج هستیم و امیدواریم در این زمینه شاهد حمایت‌های مادی و معنوی این عزیزان باشیم.

مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی کردستان و عضو جمعیت بانوان فرهیخته استان نیز در این جلسه اضافه کرد: جامعه‌ای موفق است که شاهد شکوفایی زنان موفقی در استان باشد.

ژاله حیدری مقدم یادآور شد: نقش‌آفرینی زنان در حوزه‌های دینی و اجتماعی محوری است و نباید از برنامه‌ریزی، ساماندهی و انسجام لازم برای هدایت برنامه‌ها به حوزه بانوان غافل بود.

وی همچنین خواستار تعدیل نگاه مردانه به سمت فعالیت‌های حوزه زنان شد و گفت: باید از بانوان و توانمندی و اید‌ه‌های انها برای بهتر انجام دادن فعالیت‌های حوزه زنان بهره برد.

مدیرعامل اتحادیه موسسات قرانی کردستان گفت: نیاز است بانک اطلاعاتی از زنان نخبه استان و با توجه به توانمندی‌های انها داشته باشیم تا بتوانیم بهتر از توان بانوان استفاده کنیم.

0

آخرین اخبار