کد خبر ۲۸۳۲۴۶ ۳۹ بازدید انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۹
سرپرست معاونت فرهنگی شهرداری کرمانشاه مطرح کرد:

بهره برداری از "نگارخانه" جدید کرمانشاه طی یک ماه آینده

سرپرست معاونت فرهنگی شهرداری کرمانشاه از راه‌اندازی یک "نگارخانه" مجهز به امکانات نوین در شهر کرمانشاه تا یک ماه آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا پوریا جلالی در گفتگو با  طاق نیوز، از بهره‌برداری از یک "نگارخانه"  مجهز به امکانات نوین در شهر کرمانشاه تا پیش از پایان سال خبر داد و گفت: احتمالا تا یک ماه آینده شاهد بهره‌برداری از این نگارخانه خواهیم بود.

وی تصریح کرد: این نگارخانه در فرهنگسرای چهارراه "جوانشیر" احداث می‌شود و ظرفیت زیادی برای برپایی انواع نمایشگاه‌ها و برنامه‌های فرهنگی و هنری دارد.

سرپرست معاونت فرهنگی شهرداری کرمانشاه دلیل انتخاب فرهنگسرای جوانشیر برای ایجاد نگارخانه را مرکزیت آن در شهر کرمانشاه و دسترسی مناسب همه مردم دانست و افزود: این نگارخانه جهت تکمیل نیازمند سه‌پایه‌های حرفه‌ای و نورپردازی ویژه بوده که تهیه این امکانات نیز در دست اقدام است.

جلالی در ادامه گفت: نام این این نگارخانه هنوز مشخص نیست که طی هفته آینده و در کمسیون فرهنگی شورای شهر تعیین خواهد شد.

وی تاکید کرد: هم اکنون در شهر کرمانشاه یک نگارخانه جنب تالار شهید آوینی، یک نگارخانه بخش خصوصی و دو نگارخانه شهرداری را در فرهنگسراهای کوثر و نرگس داریم که ظرفیت همه آنها محدود است.

سرپرست معاونت فرهنگی شهرداری کرمانشاه خاطر نشان کرد: نگارخانه‌ای که قرار است به زودی راه‌اندازی شود، ظرفیت بیشتری دارد و یکی از بهترین نگارخانه‌های کرمانشاه خواهد بود.

شایان ذکر است فرهنگسرای جوانشیر کرمانشاه که مدت‌ها قبل راه‌اندازی شده بود،  برای مدت کوتاهی به درمانگاه شهرداری تبدیل شد، اما اکنون دوباره به کاربری سابق خود، به عنوان فرهنگسرا بازگشته است.

 

 

 

 

 

      

 

0

آخرین اخبار