کد خبر ۲۸۳۲۱۳ ۱۵ بازدید انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۹
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی:

اعضای مجمع هیات‌های ورزشی خراسان شمالی ملاحظه‌کاری نکنند

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی با اشاره به نقش نظارتی اعضای مجمع هیات‌های ورزشی نسبت به هیات‌ها گفت: اعضای مجمع هیات‌های ورزشی استان در این زمینه باید به تکلیف عمل کرده و ملاحظه‌کاری نکنند.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، خسرو منعمی عصر امروز در جمع اعضای  مجمع هیات تیراندازی خراسان شمالی بیان داشت: اعضای مجمع بر اساس قانون تکلیف داشته تا نسبت به عملکرد رئیس هیات‌های ورزشی، نظارت داشته باشند.

وی بیان داشت: از این‌رو انتظار است تا اعضا مجمع ملاحظه و رفیق‌بازی را در هیات‌های ورزشی کنار گذاشته و اگر عملکرد رئیسی مشکلاتی داشت باید بدان رسیدگی کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی با تاکید بر اینکه این روسای هیات‌هایی که برای مدت چهار سال انتخاب می‌شوند به این معنا نیست که این‌ها چهار سال مسؤولیت دارند و باید نسبت به عملکرد خود پاسخگو باشند افزود: برگزاری منظم سالانه مجمع انتخابات خراسان شمالی از ضروریات است.

وی در ادامه بابیان اینکه همه باید نوکر مردم و ورزشکاران باشیم افزود: تعامل با شهرستان‌ها ازجمله مواردی بوده که همواره باید مدنظر هیات‌های ورزشی استان قرار بگیرد.

منعمی لزوم تسریع در بررسی صلاحیت افراد کاندیداتوری نامزدهای هیات‌های مختلف ورزشی که انتخابات آن‌ها قرار است برگزار شود را برشمرد و  تاکید کرد: لازم است تا حراست اداره‌کل دراین‌باره تدبیر کند.

وی سرزدن و رسیدگی به امور شهرستان‌ها از سوی روسای هیات‌های ورزشی استان را ضروری عنوان کرد و گفت: بسیاری از هیات‌های ورزشی استان  اصلا به شهرستان‌ها سر نمی‌زنند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: این‌ یک آسیب بوده ازاین‌رو هیات‌های ورزشی استان وظیفه داشته ضمن سر‌زدن به شهرستان‌ها با روسای ورزش و جوانان شهرستان‌ها تعامل کنند.

وی اظهار کرد: مسابقات مختلفی را ما برگزار می‌کنیم اما در بحث مالی و سرکشی روسای هیات‌های ورزشی محروم هستیم و انتظار داریم ارتباطات دوسویه شود و بیایند سرکشی کنند  و امیدواریم  با این رویکرد مسائل و مشکلات ورزشی شهرستان‌ها کاهش یابد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی بابیان اینکه شهرستان‌ها مظلوم هستیم گفت: لازم است تا از سوی هیات‌های ورزشی به ورزش این مناطق بیش‌ازپیش توجه شود.

وی نگاه به ورزش شهرستان‌ها و حمایت از هیات‌ها را از رویکردهای ورزش و جوانان خراسان شمالی عنوان کرد و بیان داشت: اساسا ظرفیت‌های بسیار خوب ورزشی در شهرستان‌ها بوده که می‌بایست همواره مورد توجه قرار بگیرد.

0

آخرین اخبار