کد خبر ۲۸۳۱۱۹ ۱۷ بازدید انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۱

ماهواره مربی با حوصله و خستگی ناپذیر برای تاثیر گذاری بر افکار جوانان و نوجوانان

استاد حوزه و دانشگاه گفت :در غرب عملا صدای مخالفی در رسانه ها شنیده نمی شود و اگر مخالفتی هم باشد،اجازه می دهند جولان دهد اما کم کم خفه اش می کنند،طوری میزنند که بلند نشود ،قرآن می فرماید: این شگرد یهودی ها ست.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  بدریه جعفر پور استاد حوزه و دانشگاه در گفتگو با سور یاس با اشاره به آسیب های ماهواره و راهکارهای مقابله با آن اظهار داشت: اگر ذهن پر از اطلاعات باشد و هیچ ارتباطی با قرآن نداشته  باشد،این اطلاعات سم است وقتی مراجعه ما به قرآن زیاد باشد،متوجه می شویم که قرآن در مورد ماهواره هم صحبت می کند،تبیین می کند و راه را نشان می دهدو می بینیم که این ماهواره شباهت به ابلیس هم دارد.

 

وی افزود: ماهواره خودش را خیرخواه معرفی می کند مثل شیطان. ماهواره خودش را عامل دانایی معرفی می کند و ماهواره خودش را صادق معرفی می کند،ماهواره همه جا بدون اجازه سرک می کشد،مثل شیطان که بدون درخواست و اجازه وارد می شود و سرک می کشد.

 

این استاد حوزه و دانشگاه گفت: ماهواره به سراغ فکر و عواطف و اندیشه می رود، به تدریج عمل می کند گام به گام انسان را به هلاکت می رساند ، ماهواره از نظر ساز و کار، کارکرد، هدف در فرستنده و گیرنده و پیامی که بین این دو است کار می کند، ما باید به هر سه توجه کنیم،ما با رسانه های گوناگونی در ارتباط هستیم حتی دو نفر که با هم صحبت می کنند یک رسانه است،یک نفر فرستنده و شما گیرنده و صحبت بین شما پیام است. موبایل، کامپیوتر، روزنامه، ماهواره ... هم همینطور.

 

وی تصریح کرد: فرستنده و گیرنده می تواند حق باشد،حضرت علی (ع) می فرماید: «به گوینده ی حرف توجه نکن.» به هر حال برای ما هر سه مهم است و در غرب عملا صدای مخالفی در رسانه ها شنیده نمی شود و اگر مخالفتی هم باشد،اجازه می دهند جولان دهد اما کم کم خفه اش می کنند،طوری میزنند که بلند نشودو
 قرآن می فرماید: این شگرد یهودی ها ست.

 

جعفرپور اظهار داشت: خانم کلینتون می گوید: هر چه ما تحریم کردیم و در آینده تحریم کنیم دو چیز رابرای ایران تحریم نمی کنیم؛ موبایل های پیشرفته و تلویزیون های پیشرفته و همچنین رهبر حکیم و بزرگوار از همان سال 68 یعنی سال اول رهبری فرمودند: ما باید باور داشته باشیم که امروز آماج تهاجم فرهنگی دشمنان هستیم و رهبرانقلاب در سال 85 فرمودند: والله آمریکا از هیچ چیز ملت ایران،به اندازه اسلام و اسلام ناب محمدی ناراحت نیست .

 

وی افزود: دشمن سعی می کند با فساد و فحشا جوانان ما را از ما بگیردو امروز بحث ماهواره است، ماهواره یعنی صاحب اختیار زمانه و خانواده که به جای سرپرست خانواده،تصمیم می گیرد،ماهواره عامل بحران هویت، ماهواره مربی با حوصله و خستگی ناپزیر که از روش های متفاوت و متنوع برای تاثیر گذاری بر جوانان و نوجوانان استفاده می کند.

 

 

انتهای پیام /

0

آخرین اخبار