کد خبر ۲۷۱۸۵۶ ۱۰۷ بازدید انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۲

تدوین سند راهبردی عمرانی خوزستان + عکس

سرپرست معاونت عمرانی استانداری خوزستان از تدوین سند راهبردی عمرانی استان در آینده ای نزدیک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، فرامند هاشمی زاده با اعلام این خبر گفت :  مجموعه اقداماتی که باید برای تدوین این سند در نظر گرفته شود شامل هدف گذاری، تعیین استراتژی و نظارت مستمر در اجرا می باشد.
وی با اشاره به لزوم تشکیل واحد آمار و برنامه ریزی افزود : به منظور هدایت فعالیت عمرانی در مسیر صحیح و اصولی و موثر در ارتقاء رضایت مندی مردم بزرگوار استان در حوزه عمرانی از جمله پروژه ها، تفاهم نامه ها، اعتبارات و غیره واحدی با ساختار منظم مبتنی بر قوانین و ضوابط و دستورالعمل های بروز شده و همچنین نیروهای متخصص تشکیل واحد آمار و اطلاعات در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وی اظهارداشت : خوشبختانه ظرفیت ها و توانایی های علمی و تجربی دفتر فنی استانداری در این خصوص بسیار مناسب است و با اتکا بر این ظرفیتها و وجود واحدهای تخصصی مانند  ترافیک، حقوقی، قراردادها، شهرسازی ، معماری و نظارت و برنامه ریزی می توان اقدامات مناسبی را انجام داد.
سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به مسئولیت حوزه عمرانی درقبال ایجاد رضایتمندی برای شهروندان ادامه داد :  یکی از مواردی که سبب به وجود آمدن رضایتمندی بین شهروندان می شود ایجاد محیطی با خدمات و امکانات مناسب به همراه ایجاد فضای سبز مناسب با رعایت اصول فنی می باشد.     
0

آخرین اخبار