کد خبر ۲۶۹۴۰۳ ۱۲۰ بازدید انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۴

معرفی برترین های المپیاد ورزشی بانوان بازنشسته سازمان تامین اجتماعی کشور

آبادان - ایرنا - آیین اختتامیه نخستین المپیاد ورزشی بانوان کارگر بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی کشور روز دوشنبه با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از ایرنا این المپیاد به مدت سه روز با شرکت 104 ورزشکار در قالب 24 استان در مجموعه ورزشی کوثر آبادان برگزار شد.
شرکت کنندگان در این المپیاد در پنج رشته تیراندازی، شطرنج، شنا، تنیس روی میز و دارت با یکدیگر به رقابت پرداختند.
در پایان این رقابت ها و در رشته تنیس روی میز به ترتیب فریده حاتمی از آذربایجان غربی، فاطمه آیت از استات فارس و فاطمه تبریزی از لرستان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
مژگان امیدعلی از لرستان، فریده خدایی از آذربایجان غربی و زهرا زارع از قزوین به ترتیب مقام های اول تا سوم رشته دارت را به دست آوردند.
در رشته تیر اندازی نیز معصومه جلیلیان از خراسان رضوی، معصومه فوادیان از سمنان و صدیقه اصلانی از همدان به ترتیب بر سکوی اول تا سوم قرار گرفتند.
در رشته شطرنج نیز مریم قربانی از گیلان، سعیده علیپور از قزوین و هدی موسوی از مرکزی به ترتیب عنوان های اول تا سوم را از آن خود کردند.
طیبه اشکوه از سمنان، فازمه تهرانی از فارس و مژگان صبری از تهران به ترتیب مقام های اول تا سوم رشته شنا را کسب کردند.
علی اصغر بیات رئیس اداره بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی کشور در حاشیه آیین اختتامیه این رقابت ها گفت: سازمان تامین اجتماعی کشور سه میلیون بازنشسته دارد که از این تعداد حدود 40 درصد را بانوان تشکیل می دهند.
وی اظهار داشت: سومین المیپاد ورزشی بازنشستگان کشور برگزار شده و امسال برای نخستین بار این المپیاد در بخش بانوان به میزبانی آبادان برگزار شد.
بیات تصریح کرد: این مسابقات در راستای افزایش روحیه، نشاط و سلامتی بانوان برگزار شد.
رئیس اداره بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی گفت:این سازمان و کانون عالی بازنشستگان، به افراد زیر مجموعه خود توجه خاصی دارد و برگزاری این مسابقات نیز می تواند در روحیه آنها تاثیر زیادی داشته باشد.
بیات گفت:با توجه به اینکه برگزاری این المپیادها از سوی مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور به صورت تصویب شده و مورد تاکید است، سال های آینده نیز این المپیاد ورزشی برگزار می شود.
7104/6125 خبرنگار:مسعود گادار*** انتشار:سیدبهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

0

آخرین اخبار