کد خبر ۲۵۵۳۹۷ ۱۱۲ بازدید انتشار : ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۹

ارتقاء سطح آگاهی افراد در موضوعات دینی ضروری است

گروه اجتماعی: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: ارتقاء بخشی سطح آگاهی افراد جامعه در موضوع‌های دینی از ضرورت‌های اجتناب ناپذیر امروز است.
حجت‌الاسلام علی نعمت اللهی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از قزوین اظهار کرد: مطبوعات جزء مهم‌ترین ظرفیت‌های تأثیرگذار در اجتماع هستند که در جشنواره دین در رسانه‌های محلی به طور جدی به مفاهیم دینی در قالب مقاله، داستان، شعر، عکس و گزارش خبری در حوزه علوم دینی و فرهنگی پرداخته می‌شود.
حجت‌الاسلام نعمت الهی بیان کرد: مدعوین این جشنواره مطبوعات، سایت‌های خبری استان هستند و در این جشنواره از سخنان شخصیت‌های علمی و فرهنگی استفاده خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه برگزاری چنین جشنواره‌هایی موجب می‌شود تا مردم ضمن آشنایی با رسانه‌ها، بخشی از نیازمندی دینی خود را در رسانه‌ها پیگیری کنند، افزود: رسانه‌ها تلاش خود را افزایش می‌دهند تا با درج مطالب دینی در بخش‌های مختلف در کنار ارتقاءبخشی، سطح مطالب مخاطب خود را افزایش دهند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین در پایان با شاره به آخرین تاریخ ارسال آثار، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را از دهه فجر 1394به بعد که در یکی از نشریات و خبرگزاری‌های محلی چاپ شده، حداکثر تا دی ماه 1395 ارسال کنند این در حالی است که اختتامیه این جشنواره نیمه اول اسفندماه سال جاری است.
0

آخرین اخبار