کد خبر ۲۵۰۴۳۳ ۱۰۷ بازدید انتشار : ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۸

تمدید ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان خوزستان تا 5 دی

گروه معارف: ثبت‌نام شانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان استان خوزستان تا 5 دی‌ماه از طریق پایگاه اینترنتی لبیک در سه بخش استادان، کارکنان و دانشجویان تمدید شد.

علیرضا میرسلیم، مدیر اجرایی عمره و عتبات دانشگاهیان استان خوزستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، اظهار کرد: ثبت‌نام شانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان خوزستان تا 5 دی‌ماه تمدید شد.

وی بیان کرد: ثبت‌نام از دانشگاهیان استان خوزستان در سه بخش استادان، کارکنان و دانشجویان از طریق پایگاه اینترنتی www.labbayk.com امکان‌پذیر است.

مدیر اجرایی عمره و عتبات دانشگاهیان استان خوزستان ادامه داد: سفر به صورت زمینی در ۸ روز انجام می‌شود؛ سه روز نخست سفر در نجف، سه روز دوم در کربلا و روزهای بعد در کاظمین زیارت دانشگاهیان برنامه‌ریزی شده است البته اگر شرایط مهیا باشد و بر اساس اعلام قبلی حج و زیارت سفر به سامرا نیز در این برنامه گنجانده خواهد شد.

میرسلیم با بیان اینکه در شانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان، به استان خوزستان ۱۴ کاروان در سه بخش دانشجویان، کارکنان و استادان تعلق گرفته است، گفت: اعزام کاروان‌ها از ۴ بهمن‌ماه آغاز می‌شود و تا پایان فروردین سال ۹۶ ادامه خواهد داشت.

0

آخرین اخبار