کد خبر ۲۴۹۱۴۱ ۱۴۵ بازدید انتشار : ۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۳

پیروزی انقلاب نشان دهنده استکبارستیزی است

گروه اجتماعی: معاون فرماندار املش گفت: پیروزی انقلاب نشان دهنده وحدت کلمه، اتحاد، اسلامی بودن، اتکا به پشتوانه قوی مردمی، استکبارستیزی، رهبری همه جانبه امام راحل و پافشاری بر اهداف و آرمان های انقلاب است.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان و به نقل از روابط عمومی فرماندار املش،اسماعیل درویس، معاون فرماندار شهرستان املش روز گذشته، 2 دی در جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت دهه فجر این شهرستان، با بیان اینکه دهه فجر فرصت مغتنمی برای تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی به نسل جوان است، اظهار کرد: پیروزی انقلاب نشان دهنده وحدت کلمه، اتحاد، اسلامی بودن، اتکا به پشتوانه قوی مردمی، استکبارستیزی، رهبری همه جانبه امام راحل و پافشاری بر اهداف و آرمان های انقلاب است.

وی افزود: ما باید به پاسداشت خون شهدای انقلاب اسلامی و شهدای جنگ تحمیلی و به جهت بیعت مجدد با آرمان های انقلاب و امام راحل و مقام معظم رهبری از هر فکر و جناح و گروه برای نشان دادن ولایتمداری و تبعیت محض از ولایت هرچه در توان داریم در طبق اخلاص گذاشته و در جهت هرچه باشکوه تر برگزاری این ایام تلاش نماییم.

این مقام مسئول با تاکید بر اهمیت هر چه بیشتر گرامیداشت دهه فجر، بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران ثابت کرد که قادر به اداره انقلاب و صدور آن به جوامع دیگر است.

معاون فرماندار املش با بیان اینکه دهه فجر بهترین فرصت برای ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی است، یادآور شد: دهه فجر از ایامالله است و لازم است که مسئولان در کنار مردم در برنامه های این دهه به خصوص راهپیمایی 22 بهمن حضور پرشور داشته باشند.

وی اضافه کرد: همه نهادها و دستگاه ها ضمن برنامه ریزی برای برگزاری مراسم بزرگداشت دهه فجر زمینه حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن فراهم شود.

درویش در ادامه به روز حماسی 9 دی اشاره کرد و با بیان اینکه 9 دی روز بصیرت و میثاق ملت با ولایت است، گفت: 9 دی تجدید بیعت امت اسلامی با مقام معظم رهبری در برابر همه دشمنی های داخلی و خارجی است لذا وفاداری خود را به خون سرخ شهیدان و ولایتمداری مان را به ولی فقیه زمان نشان خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: مراسم گرامیداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در محوطه گلزار شهدای املش با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین صفری، امام جمعه شهرستان راس ساعت 9 چهارشنبه، 8 دی با حضور مسئولان برگزار خواهد شد.

0

آخرین اخبار