کد خبر ۲۴۸۶۰۱ ۱۰۷ بازدید انتشار : ۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۵

نماینده مجلس : خدمات دولت یازدهم در روستاها و مناطق محروم محسوس است

مهاباد- ایرنا- نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمات و اقدامات عمرانی دولت یازدهم در روستاها و مناطق محروم محسوس و شایسته تقدیر است.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از ایرنا، همایون هاشمی عصر پنجشنبه در جمع اهالی روستاهای سبیل و دورباش شهرستان تکاب افزود: دولت تدبیر و امید برای رفع محرومیت از مناطق دورافتاده و توسعه روستاها شبانه روزی کار می کند و باید قدردان این زحمات باشیم.
وی با اشاره به اقدامات عمرانی جدید در شهرستان تکاب نیز اظهار کرد: فرماندار تکاب و مدیران دستگاه های اجرایی برای توسعه این شهرستان و روستاهای تابعه کمر همت بسته اند.
وی بیان کرد: با تلاش هایی که انجام می شود امیدواریم در تقویم این شهرستان هر روز شاهد توسعه و آبادانی منطقه باشیم.
هاشمی ادامه داد: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در تکاب امتیاز بسیار بزرگی برای توسعه این شهرستان است و مردم و مسئولان از این فرصت باید برای محرومیت زدایی از تکاب استفاده کنند.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: اهالی شهرستان تکاب باید با حمایت از مسئولان و وحدت و همبستگی میان خود زمینه رقابت برای سازندگی در روستاها را فراهم کنند چرا که حمایت اقشار مردم موجب دلگرمی مسئولان می شود.
هاشمی اظهار کرد: حمایت، پشتیبانی و وحدت کلمه بخش مهمی از وظایف مردم نسبت به مسئولان برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است و اقتصاد مقاومتی، عقب ماندگی های تاریخی تکاب را جبران می کند.
فرماندار تکاب نیز در این مراسم گفت: توسعه و آبادانی روستاها از برنامه های اولویت دار دولت تدبیر و امید در شهرستان تکاب است.
ایرج ثقفی افزود: اقدامات عمرانی گسترده ای که در تکاب انجام شده حاصل عزم جدی دولت و هماهنگی و تعامل بین نمایندگان مجلس و مسئولان است.
وی گفت: امسال 35 کیلومتر از راه های روستایی، 12 کیلومتر از خیابان ها و معابر شهری آسفالت شده و 38 طرح هادی نیز در روستاهای تکاب اجرا شده است.
وی بیان کرد: اکنون طرح گازرسانی به 10 روستای منطقه نیز در حال اجرا است.
وی ادامه داد : امسال همچنین ناوگان تاکسیرانی و حمل و نقل بین شهری تکاب نیز نوسازی شده است.
ثقفی همچنین گفت : وحدت میان مردم و مسئولان از الزامات تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در شهرستان تکاب است.
شهرستان تکاب با 78 هزار نفر جمعیت در جنوب استان آذربایجان غربی واقع شده است.
مهمترین اخبار ایرنای کشور، آذربایجان غربی و مهاباد را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرس irna_newsmahabad@ دریافت کنید.
7514/3093 **خبرنگار: امیر خالق نژاد **انتشار دهنده: پیمان پاکزاد

0

آخرین اخبار