کد خبر ۱۹۳۱۹۳ ۱۲۵ بازدید انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۲

یادواره شهدای والامقام فرهنگی شهرستان کوثر برگزار شد/تصاویر

یادواره شهدای والامقام فرهنگی شهرستان کوثر به همت بسیج فرهنگیان سپاه کوثر و با حضور مسئولین امر، دانش آموزان، فرهنگیان و خانواده های شهدای فرهنگی امروز سه شنبه 2 اذر در محل سالن ارشاد اسلامی برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کوثرخبر، سرهنگ 2 پاسدار بیژن راعی فرمانده سپاه کوثر طی سخنانی در این مراسم معنوی اظهار کرد: پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های والای شهدای فرهنگی وظیفه همگانی بوده که باید جوانان را نسبت به این وظیفه حساس واقف کرده و تلاش کنیم تا این ارزش‌ها در جامعه ماندگار شود.

فرمانده سپاه کوثر تصریح کرد: شهدا با جانفشانی‌ها و ایثارگری‌های خود دین بزرگی بر گردن ما داشته و توانسته‌اند اقتدار و صلابت کنونی جامعه ما را زمینه‌ساز شوند که باید تلاش کنیم در مقابل این ایثارگری‌ها مطالبات خانواده‌های آنها را برآورده کنیم.

وی با اشاره به تاثیر برگزاری یادواره‌های شهدای فرهنگی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت: باید مسئولان مربوطه تلاش کنند تا برگزاری چنین یادواره‌هایی در سطح شهرستان و در مناسبت‌های مختلف تداوم و استمرار داشته و با برگزاری برنامه‌های مختلف معنوی در قالب این یادواره‌ها جوانان را هر چه بیشتر با فرهنگ ایثار و شهادت مانوس کنیم.

راعی اظهار کرد: باید مسئولان و مدیران دولتی در شهرستان آرمان‌ها و ارزش‌های والای شهدا را به عنوان الگو و سرمشق برای خود دانسته و به آن عمل کنند که همکاری و مشارکت همه‌جانبه در این زمینه نمودی از این امر تلقی می‌شود.

  یادواره شهدای والامقام فرهنگی شهرستان کوثر برگزار شد/تصاویر یادواره شهدای والامقام فرهنگی شهرستان کوثر برگزار شد/تصاویر یادواره شهدای والامقام فرهنگی شهرستان کوثر برگزار شد/تصاویر یادواره شهدای والامقام فرهنگی شهرستان کوثر برگزار شد/تصاویر یادواره شهدای والامقام فرهنگی شهرستان کوثر برگزار شد/تصاویر یادواره شهدای والامقام فرهنگی شهرستان کوثر برگزار شد/تصاویر  

 

0

آخرین اخبار