کد خبر ۱۸۳۲۴۰ ۱۴۸ بازدید انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۸
امام جمعه موقت اهواز:

دستگاه‌های اجرایی عملکرد خود در اربعین را دقیق ارزیابی کنند/ غیر ضروری بودن برپایی موکب استان‌های دیگر در مرزهای خوزستان

امام جمعه موقت اهواز با بیان اینکه نباید اخلاص در مسئله اربعین ضعیف شود، گفت: اگر دستگاه اجرایی خود را بدون بیان واقعیات منعکس کند ارزش کار و خدمت به اربعین حسینی را کم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، آیت‌الله سید ابوالحسن حسن‌زاده امروز در جلسه ستاد اربعین اظهارداشت: در آستانه اربعین هستیم و امسال تا به امروز و ان شاءالله تا انتها خوزستان سربلند در خدمت زائران اربعین سیدالشهدا (ع) باشیم.

وی بیان اینکه اخلاص نباید در مسئله اربعین ضعیف شود، عنوان کرد: ما لازم است بدون کمترین تعارف و دفاع از دستگاه اجرایی خود واقعا ضروری است ارزیابی کاملی از عملیات اربعین داشته باشیم اگر دستگاه اجرایی خود را بدون بیان واقعیات منعکس کند ارزش کار و خدمت به اربعین حسینی را کم کرده است.

امام جمعه موقت اهواز به نقل از مسئولین کشوری گفت: نمره عملکرد خوزستان و ایلام  در خدمت به اربعین حسینی در مرزهای شلمچه و چذابه 20 و در مرز مهران قابل قبول است. استمرار این قضاوت در مورد عملکرد خوزستان مشروط به اینکه هدف خدمت‌رسانی باشد.

وی با اشاره به یکی از جمله‌های زیارت اربعین بیان کرد: اربعین باید همه ما را به آن مرحله که از دنیا و دنیاگرایی تنفر پیدا کنیم، برساند لذا پیام اربعین برای همه ما این باشد بنابراین شکرگزار باشیم که خوزستان مرتبه دیگر  توانست کارنامه درخشان خود را  در مسئله اربعین درخشان‌تر کند.

آیت‌الله حسن‌زاده تصریح کرد: بحث برگشت زائران بسیار مهم است و با توجه به تراکم خودرو در پارکینگ مرزها زائران  بخواهند  با خستگی از سفر رانندگی کنند واقعا نگران کننده است و این مسئله باید لحاظ شود همچنین با آغاز برگشت زائران سعی کنیم خدمات بیشتری ارائه دهیم.

وی با اشاره به مکان‌دهی به برخی استان‌ها در مرزها برای استقرار موکب تصریح کرد: سال آینده به استان‌های دیگر مکان داده نشود و اگر کمک و خدمتی بخواهند انجام دهند در بخش زیر ساخت‌ها باشد نه در استقرار موکب که  به دلیل کمبود مکان سبب اعتراض برخی از مردم شده است.

0

آخرین اخبار