کد خبر ۱۸۳۱۹۸ ۹۵ بازدید انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۱

افتتاح آموزشگاه سه کلاسه در روستای طالقان دو چگنی

آموزشگاه 3 کلاسه زنده یاد منیره کی زاده در روستای طالقان دو بخش شاهیوند شهرستان چگنی با حضور فرماندار و مدیر آموزش و پرورش این شهرستان و همچنین معاونت ابتدایی حوزه عشایری آموزش و پرورش لرستان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبر چگنی؛ قدرت اله ترابی نژاد فرماندار شهرستان چگنی در این مراسم اظهار داشت: برای ساخت این مدرسه 1050 متر مربع زمین توسط آقای شاهیوند اهدا شده که بیش از 240 میلیون برای ساخت آن هزینه شده است.

 ترابی نژاد تاکید کرد: دانش آموزان باید در کنار آموزششان مشق زندگی را خوب یاد بگیرند، مشق انسان‌دوستی و نوع دوستی را یاد بگیرند، نقش خودشان را در دنیا خوب بدانند، گذشته پر افتخار این کشور را به حال و آینده گره بزنند، قطعا این دانش آموزان می توانند نقش آفرینی کنند، می توانند در تمام نقاط دنیا برای خودشان حرف داشته باشند و می توانند در معادلات جهانی نقش آفرینی کنند .

وی با تشکر از کمک خیرین افزود: امروز به برکت جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در تمام نقاط این کشور دولت تلاش می کند تا وضعیت مدارس به وضعیت بهتری شکل بگیرند و در کنار دولت، خیرین عزیز، کسانی که دلسوز هستند ،کسانی که انساندوست هستند و کسانی که به علم اهمیت می دهند دست دولت و مردم را می گیرند و کمک می کنند تا مدارس شکل بگیرند.

در پایان توکلی معاونت ابتدایی حوزه  آموزش و پرورش عشایری لرستان نیز در خصوص چهار عنصر آموزش مطالبی را عنوان کرد.

برچسب ها :لرستان لرستان
0

آخرین اخبار

x