کد خبر ۱۸۱۷۲۲ ۲۱۳ بازدید انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۵
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی:

تولیدکنندگان نیرومحرکه اقتصاد مقاومتی هستند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی مهم‌ترین عامل تحقق اقتصاد مقاومتی را صنعتگران، تولیدکنندگان و کارآفرینان برشمرد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، مسعود مهدی زاده‌مقدم بعدازظهر امروز در جلسه هیأت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی با تأکید بر حمایت‌های دولت از تولیدکنندگان اظهار داشت: ایجاد مسیر رونق کسب‌ و کار در هر شرایط اقتصادی مستلزم آرامش و شرایط مناسب است که با حمایت‌های دولت تدبیر و امید ما در شهرک‌های صنعتی تا حدود زیادی به این مهم رسیده‌ایم.

وی تصریح کرد: صنعتگران، تولیدکنندگان و کارآفرینان باید دست در دست هم دهند و بیش‌ از پیش موتور محرکه اقتصادی استان را به حرکت درآورند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند اقتصاد مقاومتی یک کل فراگیر است که از عرصه‌های علمی تا عرصه فعالیت‌های فنی، خدمات، صادرات، بازرگانی و واردات را شامل می‌شود.

مهدی زاده مقدم اشتغال مولد و پایدار، فراهم کردن بستر مناسب برای ایده‌های جدید، توسعه صنعت و کارآفرینی در جهت فضای کسب‌ و کار را از اهداف و رویکردهای شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی ذکر کرد.

وی ابراز کرد: بهره‌گیری مطلوب از ظرفیت‌های نهفته صنعتگران، تولیدکنندگان و کارآفرینان، ارتقاء در توسعه و افزایش ارزش‌افزوده و درنهایت توسعه فضای کسب‌ و کار و شکوفایی اقتصادی را برای فعالین اقتصادی به‌دنبال دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: استان خراسان رضوی با 45 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب، 38 شهرک قابل‌واگذاری و 2 شهرک در حال احداث زمینه استقرار بالغ‌ بر 2 هزار و 405 واحد صنعتی و اشتغال 71 هزار 761 نفر را فراهم کرده است.

مهدی زاده در ادامه نقش فعالین اقتصادی در زمینه‌های کسب‌ و کار، ایجاد اشتغال، صادرات و نهایتاً نوآوری در جهت توسعه پایدار اقتصاد مقاومتی  را در این حوزه‌ها بسیار با اهمیت برشمرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ایجاد زیرساخت‌ها و فراهم کردن امنیت جهت حضور سرمایه‌گذاران برای احداث و راه‌اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان را یکی از دغدغه‌های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی استان عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی با تأکید بر کیفیت و کمیت در اجرای پروژه‌های فنی و سرعت در انجام کارها خاطرنشان کرد: ایجاد زیرساخت‌ها و فراهم‌کردن امنیت حضور سرمایه‌گذاران برای احداث و راه‌اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، یکی از دغدغه‌های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی استان است.

مهدی زاده مقدم در ادامه با بیان اینکه سیستم یکپارچه مدیریت کیفیت در طراحی و نظارت، اجرا و تأمین آب همگام با آخرین تکنولوژی و استانداردهای جهانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی صورت می‌پذیرد از اجرای پروژه حفاری و آزمایش پمپاژ آب شهرک‌های صنعتی کاشمر و سبزوار2 با هزینه‌ای بالغ‌بر 3 میلیارد ریال و در مدت سه‌ماه خبر داد.

0

آخرین اخبار