کد خبر ۱۷۱۱۴۹ ۱۴۹ بازدید انتشار : ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۹

برگزاری جشنواره ورزش‌های درون دانشگاهی در دانشگاه اصفهان

بیستمین جشنواره ورزش‌های درون دانشگاهی دانشجویان دانشگاه اصفهان در دو بخش دختران و پسران و در 25 رشته از آذر ماه برگزار خواهد شد.

احمد همه ویسی معاون اداره تربیت بدنی دانشگاه اصفهان با بیان این مطلب به خبرنگار ایسنا، گفت: این مسابقات با هدف شناسایی دانشجویان نخبه و موثر ورزشی و تقویت تیم های ورزشی دانشگاه اصفهان برای حضور در مسابقات و المپیادهای کشوری از آذرماه برگزار خواهد شد.

احمد همه ویسی با بیان اینکه این مسابقات در دو بخش پسران و دختران در 25 رشته ورزشی برگزار می شود، افزود: رشته های ورزشی پسران شامل فوتبال، والیبال، تنیس روی میز، بسکتبال، هندبال، بدمینتون، دوی صد متر سرعت، پرتاب نیزه، تکواندو، دوی چهار در صد متر امدادی، پرش طول، کاراته، کشتی آزاد و کشتی فرنگی می شود.

 وی ادامه داد: مسابقات این دوره در بخش دختران در رشته های ورزشی فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، دو صد متر سرعت، پرتاب نیزه، دوی چهار در صد متر امداد، پرش طول، بدمینتون، هندبال، بسکتبال، کاراته و تکوندو برگزار خواهد شد.

همه ویسی خاطرنشان کرد: در رشته های تیمی، دانشجویان باید از کانال دانشکده وارد شوند و هر دانشکده بنا به صلاحدید می‌تواند یک یا دو تیم  راهی مسابقات درون دانشگاهی کند. در بخش انفرادی نیز تمام دانشجویان می‌توانند در رشته های مختلف شرکت کنند.

معاون اداره تربیت بدنی دانشگاه اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: در زمان برگزاری مسابقات مربیان تیم های ورزشی دانشگاه حضور خواهند داشت و افرادی که توانایی بیشتری را دارند برای حضور در تیم دانشگاه انتخاب می کنند.

انتهای پیام

0

آخرین اخبار