روایت پدر از شایعه دست داشتن پسر در بستن لیست شوراها

محمدرضا عارف از چهره های شاخص مجلس دهم و رییس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، در مورد طرح برخی شایعات در زمان انتخابات مبنی بر دست داشتن پسرش حمیدرضا عارف در بستن لیست انتخابات شوراها می گوید هیچکس در بستن این لیست نقش نداشت چه برسد به پسر بنده که اصلا درگیر انتخابات نبود!

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۱

هنای سیاست

مروری بر موضع‌گیری نابهنگام سیدین (بهبهانی و طباطبایی) در نهضت مشروطه

در جامعه سیاسی آن روزگار، هیچ فعالیت سیاسی و هیچ اندیشه‌ای بدون حمایت علما راه به جایی نمی برد. علما هم که رهبریِ فکری و دینی ملت را بر عهده داشتند، ستم پادشاهان قاجار بر ملت رنج‌دیده را برنمی‌تافتند.

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۰۷
یادداشت/ حسن هانی‌زاده

فلسطین نقطه تقابل با نظام سلطه

نظام سلطه جهانی در تأسیس رژیم صهیونیستی چندین هدف راهبردی را دنبال می‌کند که مهم‌ترین آن جلوگیری از وحدت جهان اسلام، ایجاد یک سرپل دائمی برای حضور قدرت‌های استکباری در منطقه و ایجاد تغییرات اساسی در ش ...

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۰۷

خواسته ترکیه از آمریکا درخصوص تسلیحات کردها

لازم است بعد از شکست خوردن داعش در سوریه، سازوکار مشترکی برای پس‌گرفتن سلاح‌هایی که آمریکا برای گروه‌های کُردی در شمال سوریه ارسال کرده، ایجاد شود.

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۰۴

قدرت نرم در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران

در این مقاله این پرسش را مطرح نمودیم که «استفاده از قدرت نرم (دانش، فرهنگ و ایدئولوژی) چه ﺗﺄثیری در جایگاه منطقه ای جمهوری اسلامی ایران داشته است؟»

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۰۴

موقع‌اش نیست؛ بعداً بعداً!

برخورد به‌موقع پیامبر اکرم(ص) با مظاهر بت‌پرستی و جمع‌کردن بساط بت‌های نصب‌شده در اطراف کعبه بدون فوت وقت بعد از فتح مکه، نمونه‌‌ای دیگر از اقدامات آن حضرت است که در سیره ائمه اطهار(ع) نیز دیده می‌شود ...

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۵۴

آمریکا به ماموریت فرستاده ویژه به پاکستان و افغانستان پایان داد

تهران- ایرنا- رسانه های غربی روز جمعه به نقل از منابع آگاه اعلام کردند که آمریکا به ماموریت «لارل میلر» فرستاده ویژه به پاکستان و افغانستان پایان می دهد اما جایگزینی برای او تعیین نخواهد کرد.

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۶

پیشنهاد طالبان ... صلح در برابر خروج آمریکا

گروه تروریستی طالبان ضمن هشدار دربارۀ اعزام بیشتر نیروهای غربی به افغانستان، تأکید کرد در سایۀ شریعت اسلامی استقلال افغانستان را محقق خواهد کرد....

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۶
به بهانه انتقاد یک استاد دانشگاه درباره پرونده بورسیه‌ها در ...

پرونده‌ای به اندازه ۴ سال عمر یک دانشجو!

پرونده موسوم به «بورسیه‌ها» یکی از پرونده‌های چالش‌برانگیز چندسال اخیر بوده است، درگیر بودن نزدیک به سه‌هزار دانشجو، فارغ‌التحصیل و ...

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۶

طالب‌زاده: از قدیم «آتش به اختیار» بوده‌ام

به بهانه برنامه «راز» گفت‌وگویی تفصیلی با نادر طالب‌زاده داشتیم که در ادامه می‌خوانید.

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۲

صدور قرار بازداشت 56 وکیل دادگستری ترکیه به اتهام عضویت در گروه گولن

آنکارا- ایرنا- قرار بازداشت 56 وکیل دادگستری ترکیه به اتهام عضویت در گروه فتح الله گولن از سوی دادستانی جمهوریت شهر استانبول صادر شد.

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۸

ادامه تعلیق اقدامات تنبیهی علیه ایران توسط گروه اقدام مالی (FATF)

در نتیجه توافق هسته ای، آمریکا طیف وسیعی از اقداماتی که شرکت های خارجی را به سبب تعامل با ایران هدف قرار داده بودند به حالت تعلیق در آورد.

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۸

خروج صدها تن از ساکنین 5 برج مسکونی در لندن به دلیل ترس از آتش سوزی

لندن - ایرنا - شهرداری منطقه کمدن شامگاه جمعه اعلام کرد که 800 تن از خانواده های ساکن در پنج برج مسکونی در این منطقه به دلیل ترس از وقوع آتش سوزی به مکان های موقت جهت اسکان منتقل خواهند شد.

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۸

در نکوهش یک حاشیه

شعار عده‌ای علیه رئیس‌جمهور در روز قدس دل هر نیروی مؤمن به انقلاب و زمان‌شناس را به درد می‌آورد. ...

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۴

کنش مخرب پاکستان علیه عملیات‌های ضد‌تروریستی ایران

سرنگونی پهپاد کشورمان در جریان عملیات ضد تروریسم در مرزهای شرقی کشورمان که توسط جنگنده پاکستانی صورت گرفت ابعاد پنهان گسترده‌ای دارد که در راس آن ارتش و سرویس اطلاعاتی پاکستان قرار گرفته است.

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۰
عصبانیت «محمود عباس» از درخواست داماد ترامپ

تشکیلات خودگردان فلسطین درخواست هیئت آمریکایی را نپذیرفت

درخواست مشاور ارشد و داماد رئیس جمهور آمریکا برای قطع حقوق زندانیان فلسطینی، رئیس تشکیلات خودگردان را عصبانی کرد.

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۰

بنویسید داعش بخوانید فرانکشتاین!

امریکا طبق اظهارات صریح برخی مقامات خود، پس از یازده سپتامبر تصمیم به لشگرکشی به منطقه و حمله به افغانستان، عراق، لبنان، سوریه و درنهایت ایران می گیرد اما همه چیز طبق برنامه آنها پیش نمی رود...

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۰

پیشنهاد سریال آمریکایی برای عادی‌سازی رابطه ایران و اسرائیل

درحالی که مردم ایران هرسال در روز قدس، علیه رژیم اشغال‌گر صهیونیست تظاهرات می‌کنند، سریال آمریکایی «خانم وزیر» با نمایش دیپلماسی فوتبالی بدنبال دوستی نمایشی میان مردم ایران و رژیم صهیونیستی است.

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۰

روایت پدر از شایعه دست داشتن پسر در بستن لیست شوراها

محمدرضا عارف از چهره های شاخص مجلس دهم و رییس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، در مورد طرح برخی شایعات در زمان انتخابات مبنی بر دست داشتن پسرش حمیدرضا عارف در بستن لیست انتخابات شوراها می گوید هیچک ...

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۱

کاهش بارندگی و خشکسالی عامل اصلی گرد و غبار و ریزگردها در گرمسار است

سمنان- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت : کاهش بارش و خشکسالی عامل اصلی پدیده ریزگردها و گرد و غبار در شهرستان گرمسار است.

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۱

نماینده سابق حزب اردوغان در پارلمان ترکیه راهی زندان شد

آنکارا- ایرنا- شُکری اوندر نماینده سابق حزب عدالت و توسعه در پارلمان ترکیه و از یاران سابق رجب طیب اردوغان رهبر کنونی این حزب و رئیس جمهوری این کشور به اتهام همکاری با گروه فتح الله گولن روز جمعه روان ...

۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۳