هنای کهگیلویه و بویراحمد

کیفیت دست‌بافته‌های کهگیلویه و بویراحمد ارتقا می‌یابد‌

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده رشد و ارتقای کمی وکیفی دست بافته‌های این استان در دستور کار است.

شعب رسیدگی به تخلفات پولشویی باید در کهگیلویه و بویراحمد فعال شود

مشاور قائم مقام وزیر صنعت و معدن در امور تجارت با بیان اینکه شعب رسیدگی به تخلفات پولشویی باید در کهگیلویه و بویراحمد فعال شود گفت: این یک ضعف است که در سطح کشور این شعبات رسیدگی به تخلفات وجود ندارد.

تونل‌ 2 کیلومتری محور یاسوج- بابامیدان تهویه مناسب ندارد

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بزرگترین تونل‌ این استان در محور "یاسوج- بابامیدان" تهویه مناسب ندارند که نیازمند اعتبارات ویژه‌ای است.

گزارش تسنیم از آرزوهای بی سرانجام خانواده‌ای فقیر در لوداب

"سلبعلی" بیمار سرطانی در کهگیلویه و بویراحمد هزینه کفن و دفن ندارد+فیلم

شمارش معکوس برای پایان زندگی " سلبعلی" بیمار سرطانی اهل لوداب بویراحمد آغاز شده اما خانواده این بیمار نگران هزینه کفن و دفن هستند.

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد:

برق 4 مرکز حساس اداری کهگیلویه و بویراحمد قطع می‌شود

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری مانور قطع برق چهار مرکز حساس اداری این استان در این هفته خبر داد.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد

ارتقای امنیت در گچساران اولویت دستگاه قضایی استان است

گچساران - ایرنا - رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: ارتقای امنیت در شهرستان گچساران به عنوان قلب اقتصادی کشور در اولویت دستگاه قضایی این استان قرار دارد.

خرید مرغ با شرایط ویژه از تولیدکنندگان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد

گچساران- ایرنا- معاون پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح خرید مرغ از تولیدکنندگان این استان با توجه به کاهش قیمت این محصول با شرایط ویژه آغاز شد.

تشریح تمامی خدمات به زائرین اربعین حسینی در موکب کهگیلویه و بویراحمد

گروه معارف: مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد تمامی خدمات به زائرین اربعین حسینی در موکب مرز شلمچه با مشارکت این استان را تشریح کرد.

رفع بیکاری در کهگیلویه و بویراحمد با پروژه ان‌جی‌ال

محقق و پژوهشگر مسائل راهبردی گفت: رفع بیکاری در کهگیلویه و بویراحمد با پروژه ان‌جی‌ال میسر است.

تولید بولتن «سرو سایه فکن» در حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد

بولتن «سرو سایه فکن» ویژه کنگره بزرگداشت حضرت آیت‌الله ملک حسینی(ره) حاوی سخنان مراجع و علمای حوزه در خصوص آن مجاهد نستوه در حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد چاپ و منتشر شد.

حفرچاه آهکی با اعتبار افزون بر 8میلیارد ریالی در دیشموک ناکام ماند

یاسوج- ایرنا- اجرای طرح حفر چاه آهکی با اعتبار افزون بر 8میلیارد ریالی به منظور دسترسی به آب آشامیدنی سالم برای شهروندان دیشموکی در کهگیلویه و بویراحمد ناکام ماند.

رکاب‌زنی دوچرخه سوار یاسوجی تا کربلای معلی

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دوچرخه سوار یاسوجی حرکت خود را از حرم شاه قاسم (ع) به سمت حرم امام حسین (ع) در کربلای معلی آغاز کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

اسکان ۳۰۰۰نفر درموکب سید الشهدای کهگیلویه و بویراحمد در مرز شلمچه

یاسوج- مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: اسکان ۳۰۰۰ نفر به صورت روزانه در موکب سید الشهدای کهگیلویه و بویراحمد در مرز شلمچه محقق شده است.

مدیرکل جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد :

تعطیلی گلخانه های فرودگاه یاسوج خلاف شرع و قانون است و می خواهند باج بگیرند/تصمیمی که ظلم به استان بود و هشتاد نفر را بی ...

مدیرکل جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد تعطیلی گلخانه های فرودگاه یاسوج را اقدامی خلاف قانون دانست و این کار را ظلم آشکار و روشن به تولیدکنندگان و سرمایه گذاران عنوان کرد .

برگزاری 38 دوره‌‌ آموزشی «خوشه دست‌بافته‌ها» در کهگیلویه و بویراحمد

گروه اجتماعی: به همت شرکت شهرک‌های صنعتی، دوره‌‌های آموزشی مورد نیاز خوشه دست‌بافته‌ها در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

برگزاری دوره «بصیرت‌افزایی» نیروهای انتظامی کهگیلویه و بویراحمد

گروه اجتماعی: هفتمین دوره بصیرت‌افزایی غیره متمرکز استانی کارکنان فرماندهی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد در حال برگزاری است.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد:

سهم مشارکت های مردمی در تأمین اعتبارات این نهاد 20 درصد است

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: سهم مشارکت‌ های مردمی در تأمین اعتبارات و منابع مالی این نهاد سالانه تنها 20 درصد است که باید افزایش داده شود.

کسب سه مدال توسط تیم جوجیتسو کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های کشوری

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تیم جوجیتسو مردان این استان در رقابت های قهرمانی کشور سه عنوان سومی و مدال برنز را کسب کرد.

اعزام بیش از 10 هزار زائر از کهگیلویه و بویراحمد به اربعین حسینی

مدیرکل حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۱۰ هزار نفر از مردم این استان در پیاده‌روی بزرگ اربعین سال جاری شرکت می‌کنند.

مسئول بسیج دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد :

پیشرفت در مسائل نظامی دشمن را عصبانی کرده است/ سپاه پاسداران فرزند انقلاب اسلامی است

مسئول بسیج دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:این انقلاب تهدیدات نرم و سخت را شامل می شود که جنس تهدیدات دفاع مقدس از نوع تهدیدات سخت بود که دشمن سیلی خورد و دیگر به فکر جنگ سخت نیست.