کد خبر ۶۳۲۳۲۲ ۴۰ بازدید انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۹

لرستان| 2 نفر از عوامل سازنده پل کاکارضا دستگیر شدند

​​​​​​​دادستان الشتر گفت: 2 نفر از عوامل سازنده پل تخریب شده کاکارضا دستگیر شدند.

- اخبار استانها -

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از سلسله، محسن همتی در جمع خبرنگاران از دستگیری عوامل سازنده پل کاکا رضا خبر داد و اظهار داشت: دستگاه قضایی شهرستان کلیه کسانی را که در مراحل طراحی، مطالعه، ساخت، نظارت و بهره‌برداری از پل تخریب‌شده کاکا رضا در شهرستان سلسله دخیل بودند را احضار و با توجه به تحقیقات به‌عمل‌آمده، دو نفر از آن‌ها که مسببان اصلی این حادثه بودند را دستگیر کردیم.

وی افزود: دستور احضار تعدادی از مسئولان وقت را داده‌ایم که اگر به‌یقین برسیم آنان نیز در این حادثه مقصر هستند با آن‌ها برخورد قضایی می‌شود.

سیل با مدارس پلدختر چه کرد/ یک‌متر گل‌ولای در مدارسدانشجویان جهادگر اردبیلی به پلدختر اعزام می‌شونداجرای برنامه‌های شاد برای کودکان سیل زده پلدختر توسط طلاب + فیلم

دادستان الشتر عنوان کرد: پرونده شکایت از طرف خانواده فرد کشته‌شده در حادثه تخریب پل کاکا رضا تشکیل‌شده و خانواده این فرد از تمامی عوامل دخیل در این حادثه شکایت کرده‌اند که رسیدگی‌های لازم از سوی دستگاه قضا در حال انجام است.

وی بیان کرد: بی‌توجهی مسئولان و تضییع بیت‌المال منجر به ایجاد چنین حادثه تلخی شده که نیازمند برخورد جدی است تا هم این افراد متنبه شوند و هم جنبه پیشگیرانه داشته باشد تا همه بدانند که اگر اهمال‌کاری صورت گیرد در آینده شاهد برخورد جدی دستگاه قضا خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از تسنیم، پل کاکا رضا در 25 کیلومتری جاده خرم‌آباد – الشتر بر روی رودخانه‌ای به همین نام احداث‌شده که پس از دو سال از بهره‌برداری چند روز گذشته براثر بارندگی تخریب شد و یک دستگاه خودروی سواری به داخل رودخانه سقوط کرد و منجر به کشته شدن یک نفر شد.