کد خبر ۶۲۷۴۴۱ ۱۸ بازدید انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۴

بجنورد| باید جایگاه ویژه بانوان در برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی لحاظ شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: نقش بزرگ بانوان باید در تمام مناسبت‌ها در نظر گرفته شود اما متاسفانه در برخی از موارد این مهم مورد غفلت قرار گرفته می‌شود.

- اخبار استانها -

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از بجنورد، محمدعلی سالاری صبح امروز در هفتمین جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: باید جایگاه ویژه بانوان در برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی لحاظ شود.

هدیه 40سالگی انقلاب/ ایران سومین کشور تولیدکننده مواد بودارکننده گاز جهان شدامام‌جمعه زاهدان: چهل سالگی انقلاب خاری در چشم دشمنان خواهد شدفتنه‌ها علیه نظام ادامه دارد/ دشمن می‌خواهد چهل سالگی انقلاب به دهان مردم تلخ شود

وی با اشاره به ولادت حضرت زینب (س) و نقش عظیم آن حضرت در واقعه پس از عاشورا افزود: حضرت زینب سلام الله علیها پرچم‌دار انتقال پیام عاشورا بود، به طوری که بعد از عاشورا آن حضرت کاری پیامبری کرد و فاطمه گونه حقیقت اسلام را حفظ نمود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با بیان اینکه بانوان قشر عظیمی از جامعه به شمار می روند، تصریح کرد: نقش بزرگ بانوان باید در تمام مناسبت‌ها در نظر گرفته شود اما متاسفانه در برخی از موارد این مهم مورد غفلت قرار گرفته، چراکه قبل از انقلاب هر کجا که کاری گره می‌خورد بانوان در صف اول اعتراضات و تجمعات حاضر بودند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در ارتباط با برنامه‌ها و توطئه‌های احتمالی نظام سلطه و آمریکا در سال 98 برای جمهوری اسلامی افزود: رهبرکبیر انقلاب تاکید ویژه‌ای به برنامه‌های احتمالی آمریکا و نظام استکباری در سال 98 داشتند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با بیان اینکه باید تمام دغدغه ما عملیاتی کردن فرامین مقام معظم رهبری باشد، خاطرنشان کرد: وحدت، همدلی، اتحاد و پشت سر هم بودن از جمله موارد مورد تأکید رهبری است که باید سرلوحه تمام برنامه‌ها قرار بگیرد لذا نباید فضا را از حالت آرامش خارج و مخدوش کرد.

سالاری در پایان افزود: مردم هرچند فشارهای اقتصادی را تحمل می‌کنند اما از دعواهای سیاسی دل‌ خوشی نداشته و این مورد را تحمل نمی‌کنند. همچنین دین مبین اسلام تاکید ویژه‌ای بر نشاط دارد لذا در برگزاری جشن ها باید دقت داشته باشیم که این شادی‌ها حلال باشد.